tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci w wieku 3-5 lat do udziału w warsztatach logopedycznych „Bajki, wierszyki i masażyki. Zabawy rozwijające mowę i myślenie dziecka”. Z uwagi na zaistniałą sytuację, spotkanie odbędzie się na platformie Zoom.us dnia 4 czerwca br. o godz. 17.00.

Zgłoszenie udziału w warsztacie w formie e-maila (zawierającego imię i nazwisko rodzica oraz imię i wiek dziecka) proszę przesłać do końca maja br. na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy warsztatu otrzymają maila zwrotnego zawierającego link do spotkania on-line oraz materiały edukacyjne. Instrukcja zainstalowania Zoom.us znajduje się na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=PL6wGPFlRVI

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 667-662-025 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam
Anna Graczyk, logopeda