tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Piąte spotkanie Warsztatów dla Dobrych Rodziców odbędzie się na platformie zoom.us do wyboru:
- we wtorek 31.03.2020 r. o godz. 17:00 (edycja XXIX)
lub

- w środę 01.04.2020 r. o godz. 17:15 (edycja XXX).

Rodziców prosimy o zainstalowanie na laptopie zoom. Instrukcja zainstalowania zoom znajduje się na https://www.youtube.com/watch?v=PL6wGPFlRVI

Rodziców zainteresowanych kontynuacją zajęć w formie on-line prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem i imieniem dziecka, a także nr edycji, w której Państwo uczestniczą. Na adres e-mail rodzica będą przesyłane materiały z kolejnych spotkań wraz z prośbą o odesłanie zadań domowych.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w warsztatach w formie on-line, mogą zapisać się na kolejną edycję warsztatów w formie tradycyjnej po ustaniu pandemii. Informacje nt. warsztatów zamieszczone będą na stronie www PPP2.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885 904 874 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy!
Asteria Lutogniewska-Pangowska
Hanna Łyszkiewicz-Krupa