tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Rodzice

W listopadzie br. rusza kolejna edycja Warsztatów dla Dobry Rodziców. Spotkania skierowane są do rodziców dzieci w wieku 7–12 lat z nadpobudliwością psychoruchową.
Warsztaty realizowane są według autorskiego scenariusza opracowanego przez A. Kołakowskiego, M. Jerzak, A. Pisulę. W trakcie warsztatów rodzice uczą się rozpoznawać objawy ADHD i odróżniać je od zachowań niepożądanych, poznają sposoby radzenia sobie z wieloma typowymi problemami nadpobudliwych dzieci i młodzieży. Rodzice uczą się stosować strategie pomagające dzieciom lepiej funkcjonować z objawami oraz poznają skuteczne metody wychowawcze. Proponowane rozwiązania zmniejszają ryzyko pojawienia się u dzieci powikłań w postaci zaburzeń zachowania, zachowań opozycyjno–buntowniczych czy zaburzeń depresyjnych.

Pomiędzy zajęciami rodzice praktycznie ćwiczą poznane w trakcie danego warsztatu techniki. Po każdej sesji uczestnicy otrzymują również materiały szkoleniowe do pracy własnej.

Zajęcia będą się odbywały w cyklu 13 spotkań online, na platformie Teams, w środy w godz. 17.00–19.00. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 listopada 2022 r.

Rodziców chętnych do udziału w warsztatach, prosimy o mailowe zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku 04.11.2022 r.

Rodziców, którzy przesłali już zgłoszenia do dnia 19.10.2022 r. prosimy wyłącznie o mailowe potwierdzenie udziału w ww. warsztatach na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 04.11.2022 r. (nie ma potrzeby ponownego przesyłania zgłoszenia).

Serdecznie zapraszamy!
Prowadzący: Sylwia Lewandowska i Iwona Pasterska-Dyndesz