tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Nauczyciele

Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy, Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna nr 1 w Bydgoszczy, Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej, we współpracy z Polskim Centrum Mediacji i Kuźnią Kompetencji Katarzyny Stryjek w ramach Działania nr 3.5.4. Programu Rozwoju Edukacji pt.: Pomoc zewnętrznych specjalistów w rozwiązywaniu problemów poprzez mediację organizuje szkolenie specjalistyczne dla chętnych psychologów i pedagogów szkolnych pt.: "Mediator szkolny i edukator mediacji rówieśniczej".

Celem szkolenia jest wyposażenie specjalistów szkolnych w profesjonalną wiedzę z zakresu mediacji.

Ważne: uczestnik otrzymuje 40h dydaktycznych merytorycznego, bezpłatnego szkolenia realizowanego na terenie Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy (od piątku do poniedziałku). Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają informację z terminem szkolenia.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest 100% udział w zajęciach oraz zobowiązanie do odbycia dwóch trzygodzinnych dyżurów mediacyjnych w ciągu roku w Centrum Mediacji i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej w Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy.

Prowadząca: Katarzyna Stryjek – doświadczony mediator, pedagog i wykładowca akademicki. Stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Członek – założyciel Zespołu ds. Wprowadzania Mediacji w Polsce, Prezes Polskiego Centrum Mediacji oddz. Trójmiasto. Propagator i trener mediacji rówieśniczej i szkolnej w Polsce i za granicą, współtwórca Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśniczej. W latach 2011–2014 Mediator Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie należy przesłać do dnia 6 grudnia 2022 r. do koordynatora projektu p. Anny Marzec na adres e–mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kontaktowy: 885-904-890

Liczba miejsc ograniczona (8 osób). W przypadku większej liczby chętnych decydować będą posiadane kwalifikacje z zakresu kompetencji miękkich oraz swobodna konsultacja merytoryczna na terenie PPP2.

plakat Mediacja

plakat w wersji pdf