tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne sesje grupowe i indywidualne TRE® (Tension & Trauma Releasing Exercises).
TRE® jest meotdą opracowaną przez dr David’a Berceli’ego polegającą na uruchomieniu w ciele wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu, napięcia i traumy. Sposobem na uruchomienie wibracji jest ciąg ćwiczeń. Uruchomione podczas sesji drżenia, uwalniają nagromadzone napięcia mięśniowe oraz emocje. Dzieje się to w indywidualnym dla każdej osoby tempie, takim które jego ciało jest w stanie zintegrować. Głównym celem w TRE® jest uzyskanie lub powrót do naturalnej równowagi oraz obniżenie lub uwolnienie napięcia.
TRE® jest przeznaczone dla wszystkich, którzy borykają się ze skutkami stresu i napięcia (bóle mięśni, kręgosłupa, głowy) oraz którzy na co dzień doświadczają stresu. Dla osób, które przeszły małe i duże traumy. Dla tych, którzy przeżywają trudne emocje i chcą sobie z nimi radzić. Dla osób z zaburzeniami snu. Dla wszystkich, którzy pragną być bliżej siebie, swoich uczuć, emocji i swojego ciała. Dla sportowców, ponieważ wibracje uwalniają także napięcia mięśniowe powstałe w wyniku treningów, przeciążeń itp.
PODSTAWOWE PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA TRE®: zaburzenia ciśnienia krwi, zaburzenia pracy serca (arytmia, rozrusznik, operacje), stany po przebytych operacjach, ciąża, hypo/hiperglikemia, padaczka, psychozy, głęboka depresja, schizofrenia.

TRE ULOTKA NA STRONĘ 1

(wersja ulotki w formacie pdf)

Osoby chętne do udziału w sesjach indywidualnych lub grupowych prosimy o kontakt bezpośrednio z osobą prowadzącą:
p. Sylwia Lewandowska (pedagog, socjoterapeuta, provider w trakcie certyfikacji w metodzie TRE®),
tel. 885 904 876
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.