tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

W ramach obchodów Europejskiego Miesiąca Świadomości Dysleksji (październik), Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy zaprasza nauczycieli na warsztaty „Uczeń z dysleksją w szkole”. W czasie spotkania omówione zostaną takie zagadnienia jak: istota i etiologia dysleksji, charakterystyczne objawy i zakres diagnozy dysleksji oraz metody wspomagania dziecka z dysleksją w szkole.

Spotkanie odbędzie się dnia 29 października 2020 r. w PPP2, sala nr 15 (I piętro) w godz. 16.30 – 18.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 23.10.2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty

Obwiązuje limit miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga: każdy uczestnik warsztatów zobowiązany jest do przestrzegania reżimu sanitarnego, który obowiązuje na terenie PPP2. Przy wejściu do Poradni obowiązuje dezynfekcja rąk i pomiar temperatury, zaś podczas zajęć ochrona twarzy (maseczki/przyłbice).

Jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie tego wymagała szkolenie zostanie przeprowadzone on-line, o czym zostaną Państwo wcześniej poinformowani.

Zapraszamy

Grażyna Ledzińska, Beata Walasek