tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Informujemy, że od dnia 04.05.2020 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 wznawia działalność diagnostyczną z zachowaniem n/w zasad:

  1. Poradnia przyjmuje klientów tylko wcześniej umówionych.
  2. W pierwszej kolejności diagnozowane są dzieci wymagające wydania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, indywidualnego nauczania, indywidualnego rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego oraz opinii o odroczeniu spełniania obowiązku szkolnego.
  3. Dziecko przychodzi na badania z 1 osobą towarzyszącą.
  4. Osobę towarzyszącą dziecku obowiązuje noszenie maseczki ochronnej i rękawiczek.
  5. Dziecko przyjmowane na diagnozę obowiązkowo ma założoną maseczkę (z wyjątkiem dzieci poniżej 4 r. ż oraz dzieci niepełnosprawnych).
  6. Liczba klientów przebywających na korytarzu PPP-2 na parterze wynosi 4 osoby, a na pierwszym piętrze – 4 osoby.
  7. Na diagnozę przyjmowane są tylko dzieci zdrowe – rodzic podpisuje stosowną informację przy stoliku do dezynfekcji (rodzic zaświadcza, że dziecko jest zdrowe, bez objawów chorobowych, w miejscu zamieszkania dziecka nikt z domowników nie jest objęty kwarantanną lub izolacją). W dniu badania dzieciom wykonywany jest pomiar temperatury.
  8. Dzieci starsze i dorośli w miarę możliwości proszeni są o przynoszenie własnych długopisów i ołówka potrzebnego podczas diagnozy .
  9. Pozostałe formy pracy poradni nadal prowadzone są zdalnie.

Kontakt z pracownikami nadal będzie odbywał się głównie drogą mailową lub on-line, bądź telefonicznie pod nr tel. (52) 322 80 32 lub 697 910 785.

Sekretariat PPP2 będzie czynny w godz. 8.00 - 14.00

Wszystkie druki obowiązujące w PPP2 są dostępne w zakładce "Wnioski”.
Wypełnione i zeskanowane zgłoszenia, wnioski i zaświadczenia można przesyłać na adresy e-mail PPP2: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nadawca wiadomości otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem rejestracji, bądź informacją o błędach zawartych w formularzach.
W przypadku braku maila zwrotnego w okresie 5 dni roboczych prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni.

Adresy mailowe pracowników PPP2
Dyrektor PPP2
Hanna Łyszkiewicz-Krupa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wicedyrektor PPP2
Anna Marzec Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logopeda:
Anna Graczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Natalia Szprynger-Wichłacz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Renata Głuszak-Kosiedowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagog:
Agnieszka Kamińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Walasek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Pufund Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Hanna Stachowiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Pasterska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Iwona Podlawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magdalena Pielach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marlena Redyk-Wyszyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sylwia Lewandowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Urszula Sokalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog:
Agnieszka Napiórkowska-Solarczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Zmysłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arletta Jastrzębska-Kęcik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Asteria Lutogniewska-Pangowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dorota Myszka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Edyta Tubiszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grażyna Ledzińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karolina Grzegórska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kinga Kotomska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Paulina Gierszewska-Pingot Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zuzanna Jagielska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rehabilitant:
Barbara Siekierska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.