tel.: 52 322 80 32 / 697-91-07-85

Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna nr 2 w Bydgoszczy i Centrum Mediacji
i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej w Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy, we współpracy z Polskim Centrum Mediacji i Kuźnią Kompetencji Katarzyny Stryjek
w ramach Działania nr 3.5.4. Programu Rozwoju Edukacji pt.: Pomoc zewnętrznych specjalistów w rozwiązywaniu problemów poprzez mediację organizuje szkolenie specjalistyczne dla chętnych psychologów i pedagogów szkolnych pt.: "Mediator szkolny i edukator mediacji rówieśniczej".

Celem szkolenia jest wyposażenie specjalistów szkolnych w profesjonalną wiedzę
z zakresu mediacji.

Ważne: uczestnik otrzymuje 40h dydaktycznych merytorycznego, bezpłatnego szkolenia realizowanego na terenie Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy, przy ul. Gawędy 5, w terminie 14 - 16.12.2023 r., w godz. 9.00 - 19.00.

Warunkiem ukończenia szkolenia jest 100% udział w zajęciach oraz zobowiązanie do odbycia dwóch trzygodzinnych dyżurów mediacyjnych w ciągu roku w Centrum Mediacji
i Edukacji Prawnej im. Kamili Wyrębskiej w Zespole Szkół nr 24 w Bydgoszczy.

Prowadząca: Katarzyna Stryjek – doświadczony mediator, pedagog i wykładowca akademicki. Stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Członek – założyciel Zespołu ds. Wprowadzania Mediacji w Polsce, Prezes Polskiego Centrum Mediacji oddz. Trójmiasto. Propagator i trener mediacji rówieśniczej i szkolnej w Polsce i za granicą, współtwórca Centrum Mediacji Szkolnej i Rówieśniczej. W latach 2011–2014 Mediator Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.

Warunkiem zgłoszenia na szkolenie jest przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z klauzulą informacyjną do dnia 6 grudnia 2023 r. na adres e–mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do koordynatora projektu Pani Anny Marzec, tel. kontaktowy 885 904 890.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną powiadomione drogą mailową lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!